اخبار شرکت

راه اندازی ضربتی سامانه 4030 با استفاده از محصولات سوئیچ تلفنی آوا
سامانه پاسخگویی تلفنی 4030 بیماری کرونا کشور، به طور ضربتی با ظرفیت پاسخگویی به حجم میلیونی تماسهای سراسر کشور، با استفاده از محصولات سوئیچ صنایع ارتباطی آوا راه اندازی شده و با فراهم آوردن فناوری مورد نیاز برای برقراری ارتباط بین ده ها هزار نفر کادر پزشکی و ده ها میلیون نفر از مردم در حال خدمت رسانی در زمینه راهنمایی و غربالگری می باشد

حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه تلکام پلاس 1398
نمایشگاه تلکام پلاس 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور صنایع و فعالان حوزه مخابرات کشور برگزار شد. صنایع ارتباطی آوا در این نمایشگاه با معرفی آخرین دستاوردهای خود میزبان جمع کثیری از بازدیدگان بود.

برگزاری دومین جلسه نهضت ساخت داخل در صنعت برق و الکترونیک با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت
در این مراسم صنایع ارتباطی آوا و جمعی از تولیدکنندگان این حوزه با عرضه محصولات داخلی جایگزین محصولات خارجی نسبت به عقد توافقنامه با اپراتورهای مخابراتی در حضور مسئولین اقدام نمودند.

296-0

کسب رتبه اول هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا)

 رتبه اول هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) 1398 به صنایع ارتباطی آوا تعلق گرفت.

حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه توانمندی های ایران در اربیل عراق
صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه توانمندی های ایران تحت عنوان  CEMEX  که از تاریخ 23 تا 26 خرداد ماه در شهر اربیل عراق برپا شد حضور یافت.

بازدید وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از محصولات جدید آوا در حوزه ICT
همزمان با برپایی مراسم روز جهانی ارتباطات در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایشگاهی از دستاوردهای جدید و پیشرفته حوزه ی ict مشتمل بر تولیدات و خدمات داخلی از شرکت های عضو سندیکای صنعت مخابرات ایران برپا شد.

حضور صنایع ارتباطی آوا در نشست بررسی اقدام‌های استراتژیک در توسعه روابط تجاری ایران و ‌افغانستان
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ارتباطی آوا، نشست مشترک اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران و سندیکای صنعت مخابرات ایران با وزیر مخابرات و تکنولوژی معلوماتی افغانستان با حمایت و هماهنگی وزارت ارتباطات و فن اوری اطلاعات برگزار شد.

دیدار اعضای اتحادیه صنعت مخابرات ایران با وزیر ارتباطات عراق
اعضا هیئت مدیره شرکت صنایع ارتباطی آوا در نشستی که مورخ 97/11/04 به میزبانی اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران و با حضور وزیر ارتباطات عراق و هیئت همراه برگزار شد، حضور پیدا نمودند.

حضور صنایع ارتباطی آوا در چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت
صنایع ارتباطی آوا به عنوان یکی از شرکت های عضو انجمن تحقیق و‌توسعه صنایع و‌معادن ایران در چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت که با همکاری وزارت صنعت، معدن، تجارت و انجمن مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن برگزار شد حضور پیدا کرد.

حضور صنایع ارتباطی آوا در نخستین نمایشگاه بین‌المللی «شهر هوشمند»
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های عضو اتحادیه صادرکتنندگان صنعت مخابرات ایران در نخستین نمایشگاه «شهر هوشمند» که در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا شد، به ارائه محصولات خود در زمینه هوشمندسازی و اینترنت اشیاء پرداخت و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه IRAN Expo 2018
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ارتباطی آوا، سومین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی ایران (IRAN EXPO 2018) صبح روز پنجشنبه 22 آذرماه با حضور این شرکت به عنوان یکی از شرکت های حاضر در پاویون اتحادیه صادر کنندگان خدمات فنی مهندسی، پیمانکاران و مشاوران صنعت مخابرات ایران آغاز به کار کرد.

حضور چشمگیر صنایع ارتباطی آوا در تلکام 1397
به گزارش روابط عمومی شرکت صنابع ارتباطی آوا، نوزدهمین دوره نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تلکام ۲۰۱۸) با شعار «ارتباطی فراگیر» با حضور شرکتهای فعال حوزه مخابرات کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

اهدای لوح تقدیر به صنایع ارتباطی آوا از سوی دکتر عارف
در برترین های کنفرانس بین المللی  مورخ ۷ شهریور ۹۷، شرکت صنایع ارتباطی آوا و‌ همچنین مدیران آوا از سوی دکتر عارف لوح تقدیر دریافت نمودند.
این کنفرانس با هدف هم ‌افزایی دانش پژوهشگران و صنعتگران حوزه اطلاعات و ارتباطات و نیز انتشار یافته ‌های نو و بدیع در این زمینه، برگزار شد.

بازدید اختصاصی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از صنایع ارتباطی آوا
به گزارش روابط عمومی آوا، مورخ 97/05/17 دکتر عباس زارعی هنزکی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به همراه معاونین و هیئت همراه از این شرکت فن آور بازدید کردند و از نزدیک با توانمندی ها و دستاوردهاي شرکت در حوزه طراحی و تولید تجهیزات مخابراتی نسل جدید آشنا شدند.

نخستین همایش سفرای ایران با فعالان بخش خصوصی برگزار شد
گردهمایی مشترک سفرا و رؤسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران با فعالان بخش خصوصی سراسر کشور، هفتم مردادماه 97 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

برگزاری جلسه کمیسیون ویژه تولید ملی و اصل 44 قانون اساسی
کمیسیون ویژه تولید ملی و اصل 44 قانون اساسی در تاریخ 1397/04/11 در مجلس شورای اسلامی تشکیل جلسه داد. در این جلسه نمایندگان مجلس، مسئولین دولت، و نمایندگان بخش خصوصی به بحث و تبادل نظر درباره مسائل حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات پرداختند.

صنایع ارتباطی آوا در مراسم روز ملی صنعت و معدن به عنوان صنعت برتر حوزه برق و الکترونیک کشور انتخاب شد
آیین گرامیداشت روز ملی صنعت، معدن و تجارت با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، محمد شریعتمداری وزیر صنعت و معدن، و عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معاون مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

رونمایی از کالاهای پیشرفته ICT عرضه شده توسط شرکتهای تولیدی عضو سندیکای صنعت مخابرات ایران
مراسم بهره برداری از فاز اول دولت همراه در آستانه روز جهانی ارتباطات و فناوری اطلاعات، چهارشنبه 26 اردیبهشت 97 در سالن شهید قندی ساختمان وزارت ارتباطات، برگزار شد.

اعلام طرح پسا دکتری صنایع ارتباطی آوا از طرف وزارت علوم
طرح پسا دکتری صنعتی صنایع ارتباطی آوا در حوزه همگرایی ارتباطات ثابت و سیار FMC - Fixed Mobile Convergence  از طرف وزارت علوم به معاونین پژوهش و فناوری دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری، و مجتمع های آموزشی و پژوهشی کشور اعلام شد.

صنایع ارتباطی آوا مفتخر به دریافت لوح تقدیر و تندیس هفتمین جشنواره ملی فاوا شد
هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) و یکصد و چهل و یکمین سالگرد تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دوشنبه 21 اسفند ماه 1396 با معرفی برگزیدگان در دو بخش جایزه ملی کیفیت و نیز ارائه خدمات و محصول، به کارخود پایان داد.

انتخاب اعضای هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران (مپتا) در محل اتاق بازرگانی ایران با حضور‌ اکثریت اعضای این اتحادیه و مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

تقدیر از صنایع ارتباطی آوا در ششمین جشنواره هفته پژوهش وزارت صنعت، معدن و تجارت
همزمان با دومین روز از هفته پژوهش که تحت عنوان «پژوهش، فناوری و صنعت» نامگذاری شده است، آئین تجلیل از برترین های پژوهشی وفناوری بخش صنعت، معدن و تجارت چهارشنبه 22 آذرماه 1396 در سالن اجتماعات معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت برگزار شد.

حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه فناوری های پیشرفته چین
نمایشگاه فناوری پیشرفته چین (CHTF2017) که هر ساله در شهر شنزن برگزار می گردد، امسال نیز از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه پذیرای شرکتها و مراکز فناوری چین و کشورهای خارجی بود. این نمایشگاه یکی از بزرگترین و با نفوذ ترین نمایشگاه های علمی و فناوری در حوزه فناوری های اطلاعات و ارتباطات، انرژیهای نو، فناوریهای زیستی ، شهر هوشمند، روبوتیک و ... بود که نقش مهمی را در ارتقاء همکاری ها ومبادلات علمی، اقتصادی و تکنولوژیکی میان کشورهای مختلف دنیا ایفا کرد.

حضور صنایع ارتباطی آوا در چهارمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری
چهارمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری با هدف شناسایی و همراهی با شرکت‌های فناوری داخلی در حوزه های مختلف فناوری سایبر، 13 تا 16 آبان ماه سال 1396 در تهران برگزار گردید.

تلکام 2017 و حضور گسترده صنایع ارتباطی آوا
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام)، به عنوان بزرگ‌ترین رویداد مخابراتی کشور، دوشنبه 24 مهرماه 1396 با حضور مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد.

حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف
همزمان با بازگشایی هشتمین دوره نمایشگاه کار در دانشگاه صنعتی شریف، صنایع ارتباطی آوا ضمن حضور در این نمایشگاه با تعامل و گفتگوی رو در رو با فارغ‌التحصیلان و افراد جویای کار، به منظور تسهیل فرایند اشتغال نیروهای تحصیل‌کرده و متخصص و ارائه فرصت های شغلی مناسب میزبان شرکت‌کنندگان در این رویداد بود.

حضور فعال صنایع ارتباطی آوا در همایش سالانه اتحادیه جهانی مخابرات ITU WORLD 2017
شرکت صنایع ارتباطی آوا با حضور فعال در همایش و نمايشگاه سالیانه اتحادیه جهانی مخابرات ITU Telecom World 2017 در بوسان كره جنوبی در راستای معرفي جديدترين نوآوریهای تکنولوژی در حوزه صنايع مخابرات و ارتباطات، میزبان جمع کثیری از بازديدکنندگان برجسته در این نمايشگاه بين‌المللي بود.

مدیرعامل جدید صنایع ارتباطی آوا تعیین شد
به گزارش روابط عمومي صنايع ارتباطي آوا، هیئت مدیره اين شركت آقاي مهندس فریبرز نژاد دادگر را به عنوان مدیرعامل انتخاب کرد.
مهندس نژاددادگر، پیش از این به عنوان جانشین مدیرعامل صنايع ارتباطي آوا فعالیت می کرد.

غرفه صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه ITU 2017 بوسان کره جنوبی برپا می شود
بنابر اعلام روابط عمومی آوا، با برگزاری نمایشگاه اتحاديه جهاني مخابرات ITU TELECOM WORLD 2017 از سوم تا ششم مهرماه 1396 در بوسان کره جنوبی و حضور سازمانهاي معتبر مخابراتي جهان، صنایع ارتباطی آوا نیز با هدف ارائه آخرین دستاوردهای خود در حوزه های مخابراتی و ارتباطی در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

از تمام روشهاي مديريتي براي جذب نيروهاي نخبه استفاده مي كنيم
جانشين مدير عامل آوا در مصاحبه با خبرگزاری سیتنا به افق و چشم انداز این مجموعه تا سال 2020 اشاره کرده و در عین حال با تاکید بر برنامه جدی آوا برای حضور در نمایشگاه‌های خارجی و فعالیت‌های صادراتی عنوان کرد که از تمام روش‌های مدیریتی برای جذب نیروهای نخبه و رضایت‌مندی شغلی نخبگان در این مجموعه استفاده خواهد شد.

بهره‌برداری نهایی از پروژه ملی تولید سوئیچ‌های چندمیلیون شماره‌ای در ماه‌های آتی
مدیر بازرگانی شرکت صنایع ارتباطی آوا از حضور این شرکت در عرصه بین المللی در سال جاری و در عین حال از بهره برداری نهایی پروژه طراحی و ساخت سوئیچ های چندمیلیون شماره ای در ماههای آتی خبر داد و بیان کرد: حضور در بازارهای بین المللی پیش زمینه هایی اعم از کیفیت محصول، کمیت سبد محصول،  به روز بودن فناوری و .. دارد.

حضور صنایع ارتباطی آوا در کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی
سومین کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی به منظور ایجاد فرصتی برای توسعه پایدار کشور با بکارگیری مدیریت فناوری های نسل چهارم صنعت و با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، اندیشمندان و صاحبان تجارب بین المللی از دانشگاه ها و شرکت های معتبر اروپایی، 22 و 23 تیرماه 1396 به مدت دو روز در محل همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

شناخت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارزیابی اقتصادی پروژه های IT
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، مدیر مرکز پژوهش و آموزش این شرکت گفت: شبکه های نسل جدید، زیرسیستم چندرسانه ای مبتنی بر IP/NGN/VOIP AND IMS و همگرایی در شبکه های مخابراتی، IOT_INTERNET OF THINGS، ساختارIMS ، تکنولوژی BPMS در مدیریت فرآیندهای سازمانی از جمله موضوعاتی است که در دوره های آموزشی مرکز  پژوهش و آموزش صنایع ارتباطی آوا تدریس و آموزش داده می شود.

صنایع ارتباطی آوا و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران تفاهم نامه همکار‌ی پژوهشی-آموزشی امضا کردند
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا این تفاهم‌نامه با هدف همکار‌ی بین این شرکت فناور و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برای استفاده از ظرفیت‌ها و توانمند‌ی‌ها‌ی دو طرف و تشر‌یک مساعی در اجرای  پروژه های آموزشی و پژوهشی مورد نیاز سازمان های دولتی و غیر دولتی منعقد گردید.

صنایع ارتباطی آوا موفق به کسب رتبه یک در نظام رتبه بندی انفورماتیکی سازمان برنامه و بودجه کشور شد
بنابر اعلام روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، در آخرین ارزیابی های  انجام شده  توسط سازمان برنامه و بودجه کشور در حوزه شرکتهای انفورماتیک، این شرکت توانست در پنج شاخه اصلی فعالیت شامل شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیک، آموزش و پژوهش، امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات و تولید و پشتیبانی نرم افزار، موفق به اخذ رتبه یک گردد.

مراسم تودیع و معارفه مدیران «طراحی و تولید» و «بازرگانی» صنایع ارتباطی آوا برگزار شد
مراسم معارفه مدیران جدید «طراحی و تولید» و «بازرگانی» شرکت صنایع ارتباطی آوا  و تودیع مدیران سابق، با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، مدیران، و جمعی از کارکنان شرکت،  بیستم فروردین ماه 1396 در دانشگاه تهران برگزار شد.

گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان سال 95 به صنایع ارتباطی آوا تعلق گرفت
ششمین جشنواره تقدیراز حامیان حقوق مصرف کنندگان استان فارس، شامگاه هفدهم اسفندماه با معرفی 72 واحد حامی حقوق مصرف کنندگان و با حضور معاون وزیر صنعت، استاندار فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استقبال پرشور صنعتگران و فعالان اقتصادی برگزار شد.

بازدید رئیس سازمان صدا وسیما از دستاوردهای صنایع ارتباطی آوا در سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه
سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه با حضورعبدالعلی علی عسگری رییس سازمان صدا وسیما و محمد فهمی قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه‌ و مدیران فنی سازمان ها و مراکز استان‌ها  27 و 28 دیماه 1395 در مرکز همایش‌های  بین المللی صدا وسیما برگزار شد.

آزمون استخدامی شرکت صنایع ارتباطی آوا برگزار شد
بنابراعلام روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، آزمون استخدامی این شرکت  در راستای گسترش طرح سازمانی و تامین نیروی انسانی مورد نیاز، روز پنجشنبه مورخ دوم دیماه 1395 در بیست و یک ردیف شغلی برگزار گردید.

صنایع ارتباطی آوا مفتخر به کسب رتبه برتر در پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت کشور شد
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ارتباطی آوا، در جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت که برای پنجمین سال متوالی با میزبانی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، شرکت صنایع ارتباطی آوا با دریافت لوح تقدیر و تندیس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولین حوزه صنعت و فناوری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی مورد تجلیل قرار گرفت.

قانون شرکت‌های دانش‌بنیان می‌تواند قلب سیستم حقوقی کشور در توسعه فناوری و نوآوری باشد
خبرگزاری ایسنا در مصاحبه با مدیر ستاد و زیرساخت شرکت صنایع ارتباطی آوا نوشت:
فارغ‌التحصیلان دانشگاهی باید به جای آرزوی استخدام در ارگان‌های دولتی، با ورود به شرکت‌های دانش‌بنیان، باری از دوش دولت بردارند.
سید سهیل حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: قانون شرکت‌های دانش‌بنیان می‌تواند قلب سیستم حقوقی کشور در توسعه فناوری و نوآوری باشد و می‌توان گفت پتانسیل‌های مربوط به آن فراتر از وضعیت فعلی‌ است، زیرا این قانون به دلیل برخی چالش‌ها نتوانسته کارکرد مورد انتظار را برآورده کند.

بازدید مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا از مرکز تحقیقات مخابرات و الکترونیک کره جنوبی
مدیرعامل شرکت فن آور صنایع ارتباطی آوا و هیئت همراه از مرکز تحقیقات مخابرات و الکترونیک کره جنوبی (ETRI)  و تعدادی از شرکت های فن آور فعال در حوزه فناوری های ارتباطی که با مرکز مذکور همکاری دارند، بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ارتباطی آوا در این بازدید، قائم مقام رئیس مرکز تحقیقات مخابرات کره جنوبی با اشاره به مذاکرات فراوان انجام شده فیمابین مسئولین دو کشور در زمینه تبادل دانش و فناوری و تعامل با شرکت های فن آور، ضمن معرفی و تشریح تعدادی از پروژه های ICT انجام شده در آن مرکز که منجر به ثبت اختراعات جهانی شده و قابلیت تجاری سازی را دارند، برای انتقال دانش در حوزه های کاری مورد علاقه اعلام آمادگی کرد.

حضور صنایع ارتباطی آوا در دهمین همایش ملی نخبگان فردا
دهمین همایش ملی نخبگان با محور «نقش نخبگان در اقتصاد مقاومتی» با حضور محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و سورنا ستاری رئیس بنیاد ملی نخبگان و برخی مسئولان کشوری برگزار شد.

انعقاد تفاهمنامه همکاری های مشترک میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت Mobile Convergence  کره جنوبی
به منظور بحث و تبادل‌نظر درخصوص زمينه‌ همكاري‌ های علمي و فناوري، نشست مشتركي با حضور مدیران ارشد صنایع ارتباطی آوا و نمایندگان شرکت Mobile Convergence كره جنوبي در تاریخ 17 مهرماه 1395 برگزار شد.

حضور موفق صنایع ارتباطی آوا در تلکام 2016
هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام 2016) پس از ۴ روز برگزاری به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، این نمایشگاه که توسط دکتر محمود واعظی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد، با حضور ۲۲۰ شرکت داخلی و  ۹۵ شرکت خارجی از ۲۲ کشور جهان به مدت چهار روز در محل  دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

دیدار وزیر فناوری ارتباطات و اطلاعات با مدیران عامل شرکت صنایع ارتباطی آوا و شرکت ایسکراتل
در این دیدار که در تاریخ ۵ / ۷ / ۱۳۹۵ برگزار شد، رئیس سندیکای صنعت مخابرات ایران، مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا و مدیرعامل شرکت ایسکراتل از کشور اسلوانی حضور داشتند. رئیس سندیکای صنعت مخابرات ایران، فرامرز رستگار، با ارائه گزارشی، فعالیت های انجام شده در راستای مشارکت شرکت های معتبر و توانمند داخلی در قراردادهای خارجی طبق سند راهبردی همکاری های فنی بین المللی در پسا تحریم، که توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تهیه شده است را بیان نمود.

انتشار کتاب های تألیفی نایب رئیس هیأت مدیره صنایع ارتباطی آوا
کتاب های «مدیریت تغییر در شبکه های مخابراتی» و «مدل بومی تجاری سازی محصولات دانش بنیان» نوشته دکتر داوود ادیب، نایب رئیس هیأت مدیره شرکت صنایع ارتباطی آوا، توسط نشر اندیشگان منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

بازدید مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی از صنایع ارتباطی آوا
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ارتباطی آوا مهندس بهمن حسین زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی، روز شنبه مورخ 13 شهریور ماه 1395 از مجموعه آوا بازدید به عمل آوردند.

بازدید وزیر ارتباطات از توانمندی های صنایع ارتباطی آوا
دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیئت همراه در تاریخ 28 مرداد ماه 1395 ضمن حضور در پارک علم و فناوری فارس، از نزدیک با توانمندی ها و دستاوردهای دفتر تحقیق و توسعه فارس صنایع ارتباطی آوا، و بخشی از فعالیت های طراحی و ساخت تجهیزات لایه هسته NGN/IMS/LTE آشنا شدند.

برگزاری سمینار آشنایی و معرفی سرویس های ارزش افزوده با بهره گیری از سوئیچ های نسل جدید صنایع مخابراتی آوا
اسمینار «آشنایی و معرفی سرویس های ارزش افزوده » در تاریخ دوشنبه 11 مرداد ماه 1395 با حضور صنایع ارتباطی آوا در شرکت مخابرات استان کرمانشاه برگزار شد.

پذیرش مقاله ی کارشناس طراحی و تولید شرکت صنایع ارتباطی آوا در نخستین همایش امنیت سامانه های هوشمند همراه
اولین همایش ملی امنیت سامانه‌‌های هوشمند همراه، به میزبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) با هدف ایجاد یک محفل برجسته علمی و محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی و ارائه آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی توسط پژوهشگران، دانشگاهیان، فعالان صنعت، اپراتورها، سازمان‌ها و شرکت‌ها ی فعال در حوزه امنیت سامانه‌های هوشمند همراه، 23 و 24 تیرماه 1395 برگزار گردید.

بازديد مديرعامل مخابرات استان تهران از صنایع ارتباطی آوا
مدیرعامل مخابرات استان تهران، مهندس علیرضا صیدی، به اتفاق هيئت همراه سه شنبه 29 تیرماه 1395 ضمن بازديد ازمجموعه آوا، در نشستی با مديرعامل و مديران ارشد این شرکت، راهکارهای همکاری متقابل را مورد بررسی قرار دادند.

بازدید قائم مقام رئیس مرکز تحقیقات مخابرات و الکترونیک کشور کره جنوبی ( ETRI) از صنایع ارتباطی آوا
در نشستی که با حضور مدیران ارشد صنایع ارتباطی آوا و قائم مقام «انستیتو تحقیقات مخابرات و الکترونیک» کشور کره جنوبی و هیئت همراه انجام شد، دکتر «یانگ چو» ضمن ابراز خوشحالی از موفقیت ها و دستاوردهای صنایع ارتباطی آوا، ابراز امیدواری کرد که صنایع ارتباطی آوا به عنوان یکی از شرکت های پیشرو صنعت مخابراتی ایران و ETRI بتوانند همکاری های علمی و فناوری مشترکی را با یکدیگر تعریف کنند و در این راستا برای بررسی طرح های انتقال دانش فنی و فرصت های مطالعاتی پژوهشی اعلام آمادگی کرد.

مصاحبه خبرگزاری ایسنا با مدیر عامل صنایع ارتباطی آوا
خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، در مصاحبه ای با مدیر عامل شرکت صنایع ارتباطی آوا به بررسی موانع موجود بر سر راه تولید محصول ایرانی و بویژه صنایع فن آور می پردازد.

گوشی های تلفن تحت شبکه IP Phone ساخت آوا در سال جاری وارد بازار خواهند شد
به گزارش روابط عمومی صحا، هدف از اجرای این پروژه که با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) صورت می گیرد بومی سازی و تولید گوشی تحت شبکه است که بدون وابستگی به خارج از کشور و نسبت به نمونه های خارجی تا ٥٠ درصد با کاهش قیمت به بازار عرضه خواهد شد.

صنایع ارتباطی آوا سمینار آشنایی با روش های کاربردی و پیاده سازی فناوری NGN درFCP ها  را برگزار نمود
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا، پیرو موافقت نامه سه جانبه فی مابین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و صنایع ارتباطی آوا،  این شرکت در دهم خردادماه 1395، اقدام به برگزاری «سمینار یک روزه آشنایی با روش های کاربردی و پیاده سازی فناوری NGN درFCP ها» نمود.

تأسیس دفتر مطالعات آینده در صنایع ارتباطی آوا
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا،  «دفتر مطالعات آینده» با ابلاغ مدیرعامل در این شرکت تاْسیس شد. این دفتر  زیر مجموعه «مرکز پژوهش و آموزش» قرار دارد.

بازدید معاون استاندار فارس از شرکت صنایع ارتباطی آوا
در تاریخ 1 خرداد 1395، مهندس رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس و هیاْت همراه از دفتر این شرکت واقع در شیراز بازدید و با مدیرعامل این شرکت به گفتگو نشستند. در این جلسه مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا ضمن بیان سوابق شرکت، درباره نحوه تعامل این شرکت با کارخانجات مختلف کشور در حوزه ساخت قطعات فلزی و بوردهای مدار چاپی و مونتاژ قطعات الکترونیکی، توضیحاتی ارائه دادند. 

پروژه بومی سازی، طراحی و ساخت تجهیزات لایه هسته IMS کلید خورد
به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا،  پروژه کلان ملی «بومی سازی و طراحی و ساخت تجهیزات لایه هسته IMS » در تاریخ  پنجم اسفند ماه 1394، از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صنایع ارتباطی آوا ابلاغ شد. نظارت بر این پروژه برعهده  وزارت ارتباطات قرار دارد.  IMS پیشرفته ترین معماری شبکه های مخابراتی در جهان می باشد که برای پوشش دادن ظرفیت های بسیار بالا (میلیون ها شماره) طراحی گردیده و ضمن انعطاف پذیری بسیار بالا این امکان را فراهم می کند که محدوده وسیعی از خدمات نوین ارزش افزوده  در اختیار مشترکین شبکه مخابراتی قرار بگیرد.

انتصاب مدیر دفتر مدیریت پروژه ها در شرکت صنایع ارتباطی آوا
مدیر عامل صنایع ارتباطی آوا، طی حکمی آقای مهندس سیدمحمدعلی حاجی سیدعلی تهرانی را به عنوان مدیر دفتر مدیریت پروژه ها  (PMO) منصوب نمودند.

انتصاب مدیر مرکز پژوهش و آموزش صنایع ارتباطی آوا
طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت صنایع ارتباطی آوا، آقای دکتر غلامعلی حسنی صدر بعنوان «مدیر مرکز پژوهش و آموزش» صنایع ارتباطی آوا منصوب گردید.

صنایع ارتباطی آوا جایزه جشنواره ملی فاوا  در حوزه توسعه کسب و کارهای نوآورانه را از آن خود کرد
ششمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) ،یکشنبه 26 اردیبهشت ماه 1395، در آستانه روز جهانی ارتباطات برگزار گردید. این جشنواره که با شعار «از دانش تا کسب و کارهای دانش بنیان، الگوهای موفق» و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونین وی و همچنین دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار شد، با معرفی منتخبین به کار خود پایان داد.

بازدید مدیرعامل مخابرات قزاقستان و هیأت همراه از شرکت صنایع ارتباطی آوا
مدیر عامل مخابرات قزاقستان و هیات همراه ، روز شنبه 25 اردیبهشت ماه 1395 با حضور در شرکت صنایع ارتباطی آوا ضمن بازدید از این شرکت فن آور به تبادل نظر در خصوص زمینه های همکاری مشترک با صنایع ارتباطی آوا و بهره گیری از فناوری محصولات تولیدی این شرکت در مخابرات قزاقستان پرداختند.

کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور توسط صنایع ارتباطی آوا
صنایع ارتباطی آوا، به عنوان شرکت پیشگام در تولید و عرضه تجهیزات مخابراتی نسل جدید در ایران، موفق به کسب  رتبه یک شورای عالی انفورماتیك كشور (سازمان مدیریت و برنامه ریزی) در شبكه داده های رایانه ای و مخابراتی و آموزش و پژوهش گردید.

اعطای «مجوز برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان دولت» توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به صنایع ارتباطی آوا
مرکز پژوهش و آموزش شرکت صنایع ارتباطی آوا در راستای تحقق اهداف علمی آموزشی خود موفق به اخذ مجوز برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارمندان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات گردید.
شرکت کنندگان در دوره های آموزشی این مرکز از اسفند 1394 به بعد می توانند از مزایای شرکت در دوره ها در حوزه ارتقا شغلی خود مطابق با مقررات و بخشنامه های مربوطه بهره مند گردند.

صنایع ارتباطی آوا شایسته دریافت نشان پنجمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنند گان
پنجمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنند گان شامگاه چهارشنبه 12 اسفندماه 1394 در حالی با معرفی برگزیدگان خود خاتمه یافت که صنایع ارتباطی آوا برای دومین سال متوالی به عنوان حامی حقوق مصرف کنند گان مورد تقدیر قرار گرفت.

تقدیر از صنایع ارتباطی آوا در بیست و نهمین جشنواره بین المللی خوارزمی
بيست و نهمين جشنواره بين‌المللی خوارزمی روز دوشنبه 17 اسفندماه  1394 در سالن اجلاس سران كشورهای اسلامی برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولین ارشد کشور، سفرای کشورهای خارجی، برگزيدگان داخلی و خارجی و ايرانيان مقيم خارج از كشور برگزار شد، از طرح های برتر برگزیده تقدیر به عمل آمد.

تودیع و معارفه مدیر ستاد و زیر ساخت صنایع ارتباطی آوا
مراسم تودیع مهندس محمد علی ملازم مدیر پیشین ستاد و زیر ساخت صنایع ارتباطی آوا و معارفه مهندس سید سهیل حسینی به عنوان مدیر جدید ستاد و زیرساخت، در تاریخ 13 اسفندماه 1394 برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور مدیر عامل و گروهی از کارکنان تشکیل گردید، مدیرعامل شرکت ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ارزنده مهندس ملازم در طول قریب به 5 سال خدمت در این مجموعه، برای ایشان آرزوی موفقیت نمود. وی با خوش آمدگویی به مهندس حسینی به عنوان مدیر جدید ستاد و زیرساخت با اشاره به برخی از سوابق قبلی ایشان ابراز امیدواری کرد که ایشان نقش موْثری در جهت رشد و تعالی سازمان و پیگیری اهداف و ماْموریت های محوله ایفا نمایند.

گفت و گو با مدیر عامل صنایع ارتباطی آوا در ماهنامه اقتصاد دانش بنیان
نخستین شماره ماهنامه آموزشی-علمی- خبری اقتصاد دانش بنیان، به مصاحبه ای با مدیر عامل شرکت صنایع ارتباطی آوا می پردازد. این گفت و گو، سیر اتفاقات در صنایع ارتباطی آوا را از ایده اولیه تا شکل گیری یک تیم تحقیق و توسعه کارآمد و تجاری سازی و رقابت با برند های خارجی به تصویر می کشد.

رونمایی از دستاوردهای فن آورانه صنایع ارتباطی آوا
رونمایی از آخرین دستاوردهای صنایع ارتباطی آوا در تاریخ 28 مهرماه 94 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون رئیس جمهور، دکتر فرهادی  وزیر علوم، دکتر بهزاد سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و جمعی از مسئولین ارشد کشور صورت گرفت.

صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار
شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار از تاریخ 23 لغایت 26 آذرماه 94 همزمان با ایام هفته پژوهش در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.
در این نمایشگاه بیش از پنج هزار طرح و محصول فناورانه در معرض دید عموم قرار گرفت.

توليد دستگاه گذرگاه مخابراتی بومی با امنيت پايدار
دستگاه گذرگاه مخابراتی بومی که نخستین بار در کشور ساخته شده، درحاشیه همایش سایبری که در تاریخ دهم آبان ماه 1394 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، در معرض نمایش عموم قرار گرفت.
دکتر داوود ادیب نایب رئیس هیأت مدیره صنایع ارتباطی آوا در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به امنیت ارتباطات در کشور گفت: امنیت، موضوعی نسبی است و باید پایداری آن را حفظ کرد، ما مرتب تهدیدات امنیتی را در فضای سایبری رصد می کنیم و تمهیدات لازم برای امنیت پایدار این دستگاه پیش بینی شده است.

بازدید رئیس جمهور از آخرین دستاوردهای صنایع ارتباطی آوا
اولین نشست فعالان اقتصاد دانش بنیان و نو آوری با حضور رئیس جمهور، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و تنی چند از مدیران ارشد کشور و مسئولین شرکت های فن آور در تاریخ 26 مهر ماه 94 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار گردید.

حضور صنایع ارتباطی آوا در دومین نشست فعالان حوزه فاوا
دومین نشست فعالان بخش فاوا 11 مهرماه 94 با حضور دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونین وزارت ارتباطات، مدیران عامل شرکت مخابرات ایران و همراه اول و اپراتورهای مخابراتی، نمایندگان بخش خصوصی، دانشگاهی و مراکز علمی در سالن همایش‌های شهید قندی برگزار گردید.

در گفت و گو با مدیران ارشد صنایع ارتباطی آوا مطرح شد:
برنامه های جامع صنایع ارتباطی آوا برای توسعه جهشی

به مناسبت برگزاری تلکام 2015، مدیرعامل، رئیس هیأت مدیره و مدیر بخش طراحی و نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر بازرگانی این شرکت به پرسش های «اقتصاد و نمایشگاه» در زمینه های متنوع فعالیت صنایع ارتباطی آوا پاسخ داده اند که حاصلش را می خوانید:
این گفت و گو در شماره 118 مورخ مهرماه 1394 مجله اقتصاد و نمایشگاه به چاپ رسیده است.

خبرگزاری ایرنا: تولید اولین گوشی تحت شبکه توسط شرکت صنایع ارتباطی آوا
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی 'ایران تلکام 2015' روز شنبه چهارم مهرماه به عنوان رویدادی برای عرضه تازه ترین دستاوردها در این حوزه آغاز به کار کرد.
خبرگزاری ایرنا در گزارشی تحلیلی از زبان رئیس هیأت مدیره و مدیر طراحی صنایع ارتباطی آوا، به تولید اولین گوشی صوتی تحت شبکه توسط صنایع ارتباطی آوا اشاره کرده و خبر از تولید اولین گوشی تصویری در آینده نزدیک داده است.

حضور پر رنگ صنایع ارتباطی آوا در تلکام 2015
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع ‌رسانی ایران، تلکام 2015، از 4 الی 7 مهرماه 94 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. این نمایشگاه که با حضور دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی افتتاح شد، با حضور فعال بیش از 212 شرکت و واحد تولید داخلی و 80 شرکت خارجی از 18 کشور جهان، میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان حوزه مخابرات بود.

اطلاعیه تغییر آدرس
به اطلاع می رساند، دفتر این شرکت مستقر در تهران، خيابان سهروردي شمالي، خيابان خرمشهر، خيابان شهيد عربعلي به محل جدید با مشخصات تماس زیر انتقال یافته است.
آدرس: خیابان کارگر شمالی، بین خیابان های پانزدهم و شانزدهم، پردیس شمالی دانشگاه تهران         
کدپستی: 65463 - 14179

تلفن و فاکس: 43612412 ,43612000 - 021

معارفه مدير جديد واحد خدمات فنی مهندسی و مركز آموزش آوا
در تاريخ ١٥/ ٠٦/ ١٣٩٤ مراسم معارفه آقای مهندس بهروش حصاری به عنوان مدير جديد خدمات فنی مهندسی و مركز آموزش آوا در پرديس شمالی دانشگاه تهران، برگزار گرديد.
اين مراسم با حضور مديرعامل، هيئت مديره، كاركنان واحد خدمات فنی مهندسی، مركز پژوهش و آموزش و نمايندگانی از واحدهای مختلف تشكيل گرديد.

اطلاعیه سرمایه پذیری
نظر به باز شدن فضای اقتصادی و توسعه بازارهای حوزه مخابرات در کشور، شرکت صنایع ارتباطی آوا در راستای توسعه فعالیت های خود اقدام به سرمایه پذیری می نماید.

معرفی صنایع ارتباطی آوا در خبرنامه ASPA
چهل و سومین  شماره خبرنامه ASPA (انجمن پارک های علمی آسیا) در ماه می 2015 منتشر شد. این خبرنامه که هر سه ماه یکبار، با هدف انعکاس اخبار انجمن پارک های علمی آسیا و اعضای آن و نیز معرفی شرکت های دارای شیوه های های مدیریتی برتر منتشر می شود، این بار در مقاله ای به معرفی شرکت صنایع آوا پرداخته است. این مقاله چکیده  ای از توانمندی های این شرکت فن آور در تولید تجهیزات مخابراتی نسل جدید می باشد.

عقد تفاهم نامه پژوهشی-آموزشی بین صنایع ارتباطی آوا و سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران
در تاریخ 18 اسفند 1393 تفاهم نامه همکاری بین صنایع ارتباطی آوا و سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران در محل این سازمان امضا و مبادله شد. به موجب این تفاهم نامه طرفین نسبت به همکاری های دو جانبه علمی، پژوهشی و آموزشی در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات به ویژه در شاخه سیستم های مخابراتی نسل جدید NGN, IMS و LTE اقدام خواهند نمود.

حضور صنایع ارتباطی آوا در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی
همزمان با تشکیل جلسات علنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته سوم آبان ماه ۱۳۹۳، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی و محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در مجلس به سؤالات نمایندگان پاسخ دادند.

گفتگوی فصل نامه فناوری پردیس با مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا، اسفندماه 1393
صنایع ارتباطی آوا به عنوان یکی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس، صاحب عنوان «برترین شرکت فن آور پارک فناوری پردیس و کارآفرین برتر» در هفتمین دوره برترین های پارک، در حوزه تولید سامانه های مخابراتی به ویژه تولید سوئیچ های مخابراتی مبتنی بر IP و فناوری جدید IMS فعال است که امکان ارائه خدمات به شبکه های مخابراتی نهادها و سازمان های بزرگ دولتی نظیر راه آهن جمهوری اسلامی ایران، وزارت نفت و شبکه های عمومی مخابراتی کشور را فراهم می کند.

اعطای نشان تعهد ملی مدیریت فناوری و نوآوری به صنایع ارتباطی آوا توسط معاونین رئیس جمهور و وزیر علوم
در روز پنجشنبه 7 اسفندماه 1393 طی مراسم اعطای سومین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری، با حضور معاونین رئیس جمهور آقایان دکتر ستاری و دکتر صالحی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آقای دکتر فرهادی، و معاونین وزارتخانه های صنعت، بهداشت، دفاع، علوم و جمعی از فناوران و نوآوران کشور در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما، نشان تعهد در مدیریت و فناوری به صنایع ارتباطی آوا اعطا شد.

صنایع ارتباطی آوا مفتخر به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان
چهارمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان شامگاه چهارشنبه ششم اسفندماه 1393 با معرفی 61 واحد تولیدی و خدماتی حامی حقوق مصرف کننده به کار خود پایان داد.  در این آیین که با رویکرد مشتری‌مداری و جلب وفاداری مشتریان با حضور دکتر اصفهانی قائم مقام سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و برترین های صنعت و خدمات برگزار گردید، صنایع ارتباطی آوا به عنوان تنها شرکت برگزیده در صنعت مخابرات حایز صلاحیت دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید.

حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه  ملی علم تا عمل
پنجمین نمایشگاه و جشنواره علم تا عمل به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از سوم تا ششم اسفند ماه 1393 با شعار تبلور تجاری سازی فناوری و با هدف به تصوير كشيدن توان کشور در اقتصاد دانش بنيان در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.
صنایع ارتباطی آوا نیز به عنوان یکی از برگزیدگان این جشنواره و با هدف ارائه تصویری جامع از جدیدترین فناوری سوییچ های IMS/NGN خود در این نمایشگاه حضور یافت.

تقدیر از صنایع ارتباطی آوا به عنوان شرکت برتر پارک علم و فناوری فارس
همزمان با برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طی مراسمی با حضور دکتر سید احمد فاضل زاده رییس پارک علم و فناوری استان فارس، دکتر علی اصغر توفیق معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت،مهندس نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد، دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مدیر کل دفتر وزارتی و تعدادی از نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی از مؤسسات برتر مستقر در پارک علم وفناوری فارس تقدیر به عمل آمد.

توافق بنیاد ملی نخبگان و صنایع ارتباطی آوا در زمینه اشتغال نخبگان
در راستای برنامه های توانمندی سازی، جذب و اثرگذاری نخبگان و استعدادهای برتر در جامعه، طی توافقی بين بنياد ملی نخبگان و شرکت صنایع ارتباطی آوا، زمينه های جذب و به كارگيری ميان نخبگان و استعدادهای برتر در رشته های مختلف و در زير مجموعه های اين شرکت پس از انجام مصاحبه و بررسی های تخصصی فراهم شد.

بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از محصول جدید صنایع ارتباطی آوا
رئیس مجلس شورای اسلامی ایران، دکتر علی لاریجانی، در روز چهارشنبه 19 آذر ماه 1393 از محصول جدید صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه فن بازار پارک علم وفناوری دانشگاه تهران که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شده بود بازدید نمودند.

حضور "صنایع ارتباطی آوا" در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات باکو - Bakutel 2014
بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی ارتباطات و فناوری اطلاعات باکو (Bakutel 2014)، از یازدهم آذر ماه به مدت چهار روز در مرکز باکو اکسپو، درهای خود را به روی بازدیدکنندگان گشود. در طول چندین سال گذشته، این نمایشگاه عرصه ای پیشرو در حوزه دریای خزر شناخته شده که سالانه بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب می کند.

گزارش خبرگزاری مهر درباره ی یکپارچه‌سازی ارتباطات با استفاده از فناوری ساخت داخل، آذرماه 1393
به گزارش مهر، دکتر انوشیروان مرآت، مدیرعامل شرکت فن آور آوا درباره علل برگزیده شدن این شرکت به عنوان "کارآفرین برتر" اظهار داشت: این شرکت از آغاز فعالیت خود تا کنون بهبود مستمری داشته است. هر سال یک نظام مدیریتی جدید تدوین کرده‌ایم. از جمله این بخش‌ها مدیریت امنیت اطلاعات، مدیریت پروژه، مدیریت رضایت مشتری و غیره است که در شرکت مستقر کرده‌ایم.

برگزاری همایش سایبری در دانشگاه شریف با مشارکت صنایع ارتباطی آوا
سمینار تخصصی سایبری صبح روز چهارشنبه 7 آبان ماه با مشارکت صنایع ارتباطی آوا و میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید. این سمینار با حضور معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، رئیس و معاونان سازمان پدافند غیرعامل کشور، رئیس دانشگاه صنعتی شریف، مسئولین استانداری تهران، و گروهی از مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار گردید. در پایان این همایش، نشست خبری با حضور رسانه های  کشور برگزار گردید و بر ترویج استفاده از محصولات بومی تأکید شد.

گفت و گوی مدیران ارشد صنایع ارتباطی آوا با مجله اقتصاد و نمایشگاه، مهرماه 1393
نمایشگاه تله کام 2014، شاهد یکی از موفقیت های مهم صنایع فن آور کشور در زمینه سیستم های سوییچ مخابراتی نسل جدید است. شرکت صنایع ارتباطی آوا که یکی از صنایع فن آور حوزه مخابرات کشورمان است تاکنون برنده پنج جشنواره اصلی علم و فناوری کشور شامل جشنواره بین المللی خوارزمی، جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، جشنواره ملی پژوهش و فناوری سهند، جشنواره ملی فاوا و جشنواره نوآوری و فن آفرینی دانشگاه تهران بوده است و در سطح بین المللی نیز افتخاراتی نظیر مدال طلای سازمان وایپو) سازمان جهانی مالکیت فکری (لوح تقدیر از سازمان یونیدو) سازمان توسعه صنعتی ملل متحد را کسب کرده است.

حضور پر رنگ صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه تلکام 1393
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام 1393) از تاریخ 14 تا 17 مهرماه با حضور پر رنگ صنایع ارتباطی آوا برگزار گردید. در این نمایشگاه، صنایع ارتباطی آوا از جدیدترین فناوری سوییچ های IMS/NGN پرظرفیت خود که برای اولین بار در کشور طراحی گردیده رونمایی نمود.

درخشش صنایع ارتباطی آوا با کسب جایزه ASPA
صنایع ارتباطی آوا با ارائه فناوری NGN/IMS جایزه Excellence Prize ASPA سال2014 را به همراه تقدیرنامه ویژه به خود اختصاص داد.
این جایزه در مراسمی با حضور آقایان دكتر صالحی معاون رییس جمهور، دكتر نجفی سرپرست وزارت علوم، دكتر احمدی دبیر شورای عالی عتف و جمعی از چهره های برجسته داخلی و خارجی، توسط آقای دكتر "سان كوك كوان" دبیركل  ASPA و رئیس دانشكده مدیریت دانشگاه كیونگپوك كره جنوبی به شركت صنایع ارتباطی آوا اهدا گردید.

تقدیر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از صنایع ارتباطی آوا
با برگزاری دوازدهمين اجلاس ساليانه پارك فناوری پرديس در روز سه‌شنبه 28 مرداد 93، از صنایع ارتباطی آوا با حضور معاون علمی و فناوری رييس جمهور تقدير شد. در اين دوره از اجلاس، كه ارزيابی ها در سه حوزه فناوران، شركت‌های دانش‌بنيان و سازمان‌های همكار صورت گرفته بود، هشت شركت‌ دانش‌بنيان، سه سازمان و يك فناور موفق به حضور در ميان فهرست برترين‌ها شدند و با دريافت تنديس و لوح اجلاس و اختصاص حمايت‌هایی مورد تقدير قرار گرفتند. 

 

أخذ تأییدیه فنی از آزمایشگاه تخصصی تأیید نمونه VoIP
پس از دریافت تأییدیه محصول از شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مرکز تلفن تحت شبکه، سری پر ظرفیت «آوا»، پس از انجام آزمایشات مطابق با استانداردهای جهانی موفق به اخذ گواهی تأیید فنی از آزمایشگاه تخصصی تأیید نمونه IP PBX کشور (واقع در دانشگاه فردوسی مشهد) گردید.

گفتگو با مدیر خدمات فنی و مهندسی در واحد خبر شبکه جهانی جام جم صدا و سیما
گفتگوی صدا و سیما با مدیرخدمات فنی و مهندسی صنایع ارتباطی آوا با موضوع فناوری تجهیزات مخابراتی نسل جدید و رفع نیاز کشور در این حوزه، در تاریخ 20 تیر ماه 1393 از خبر ساعت 20 شبکه 4 صدا و سیما پخش گردید.

 

حضور گسترده صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه اینوتکس 2014
سومین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (اینوتکس 2014) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین مرکز همکاری های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس دوم تا چهارم خردادماه 1393 با حضور 60 کشور خارجی در تهران برگزار شد.

گفتگوی زنده با مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا در صدا و سیما
گفتگوی زنده صدا و سیما با مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا با موضوع بررسی نقش پارک های علم و فناوری در صنعت دانش بنیان در تاریخ هفدهم تیرماه 1393 انجام گردید.

صنایع ارتباطی آوا برگزیده جشنواره ملی پژوهش و فناوری سهند
این جشنواره در راستای تأکید بر لزوم تجاری سازی طرح ها و همچنین تجلیل از طرح های برتر با حضور 9 دانشگاه بزرگ منطقه شامل دانشگاه تبریز، گیلان، ارومیه، سهند، شهید مدنی آذربایجان، قزوین، زنجان و دو پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و گیلان٬ در تاریخ 7 خرداد ماه 1393 برگزار گردید.
 

برگزاری آزمون استخدامی تخصصی صنایع ارتباطی آوا
آزمون استخدامی تخصصی صنایع ارتباطی آوا به منظور جذب متخصصین بخش طراحی و توسعه، با حضور داوطلبان واجد شرایط در تاریخ 4 اردیبهشت 1393 در محل دانشگاه تهران برگزار گردید.

 

صنایع ارتباطی آوا از طرف وزارت کشور به عنوان واحد برتر طرح ملی کارگروه تولید داخل برگزیده شد

شرکت صنایع ارتباطی آوا از طرف وزارت کشور به عنوان واحد برتر طرح ملی کارگروه تولید داخل معرفی گردید. طی مراسم ویژه ای در تاریخ 18 اسفند 1392 در محل دفتر وزارتی وزارت کشور جایزه ای به صنایع ارتباطی آوا اهدا گردید.

شرکت صنایع ارتباطی آوا موفق به دریافت اولین گواهینامه ISO10668 از شرکت DQS در ایران شد

صنایع ارتباطی آوا برای نخستین بار در ایران موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO10668 ارزش گذاری برند «آوا»  (Brand Valuation) از شرکت DQS آلمان گردید.

صنایع ارتباطی آوا موفق به دریافت نشان استاندارد CE اروپا شد

صنایع ارتباطی آوا در اسفند ماه 1392 با رعایت الزامات بین المللی استاندارد موفق به کسب گواهینامه CE از شرکت الاینس کانادا گردید.

 

همایش نقش پارک های علم و فناوری در اجرای طرح های کلان ملی

در همایش "نقش پارک های علم و فناوری در اجرای طرح های کلان ملی" که در تاریخ ۹۲/۱۱/۱۷ در پارک علم و فناوری فارس برگزار شد، از شرکت صنایع ارتباطی آو به عنوان مؤسسه برتر پارکی تجلیل شد.

 

صنایع ارتباطی آوا در لیست سازندگان مورد تأیید شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت قرار گرفت

صنایع ارتباطی آوا پس از جلسات و بازدیدهای متعدد کمیته فنی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت مورد تأیید قرار گرفته و محصولات تولیدی مورد بازدید به تأیید کارشناسان مذکور رسید.

حضور صنایع ارتباطی آوا در چهارمین نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی

صنايع ارتباطی آوا تنها شركت مخابراتی توليد كننده ی تجهيزات مخابراتی نسل جديد و NGN در چهارمين نمايشگاه بزرگ راه و شهرسازی و صنايع وابسته مقتدرانه حضور پيدا كرده و علاوه بر بازديد معاون محترم وزير و مدير عامل راه آهن جمهوری اسلامی ايران مورد بازديدهای متعدد مقامات محترم كشوری قرار گرفت.

کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک توسط صنایع ارتباطی آوا 

 صنایع ارتباطی آوا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی موفق گردید رتبه ی نخست شورای عالی انفورماتیک کشور را در شبکه ی داده و مخابرات کسب نماید.

گفت و گو با مدیر عامل و مدیر بازرگانی در نشریه ی بین المللی اقتصاد و نمایشگاه، مهرماه 1392
اگر فکر می کنید دیگر زمان آن گذشته که چند دانشجوی خوش ذوق و صاحب ایده در همان دوران تحصیل کنار هم بنشینند و با امکانات محدود شرکتی راه بیاندازند که بعد از مدتی تبدیل به یک شرکت بزرگ و معتبر شود تمام شده، ما به شما می گوییم اشتباه می کنید. تجربه شرکت آوا ثابت می کند که دانشجویان و مهندسان مستعد ایرانی می توانند با پایداری در مسیری که انتخاب کرده اند حتی برندهای خارجی مانند اریکسون و آلکاتل را از دور رقابت خارج کنند.

 حضور صنایع ارتباطی آوا در نمایشگاه بین المللی تهران، تله کام-مهرماه 1392

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی - تلکام 2013 - در تاريخ 4 مهرماه 92 با حضور دکتر "محمود واعظی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ‎تنی چند از معاونان وزیر ارتباطات، در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

 

 آغاز طرح احداث ساختمان تحقیقاتی- تولیدی صنایع ارتباطی آوا

صنایع ارتباطی آوا در راستای دستیابی به چشم انداز و برنامه های توسعه ای خود، طرح احداث ساختمان تحقیقاتی - تولیدی در پارک فناوری پردیس (معاونت علمی ریاست جمهوری) را آغاز نمود.(مرداد ماه 1392)

 

صنايع ارتباطی آوا جايزه جشنواره ی ملی فاوا را در بخش توليد كنندگان برتر سخت افزار كشور از آن خود نمود

در بخش ارتباطات، تندیس جشنواره و لوح تقدیر و هدیه ی نقدی به صنایع ارتباطی آوا و شركت نیان الکترونیک رسيد.(28 اردیبهشت 1392)

 

صنايع ارتباطی آوا در وندورليست سازندگان مجاز مناطق نفت خيز جنوب قرار گرفت

پس از بررسی مدارك و بازديد از محل های نصب مراكز تلفن ساخت صنايع ارتباطی آوا و همچنين ارزيابی از امكانات و توانمندی های فنی و مهندسی و طبق يك صد و چهل و چهارمين مصوبه كميته تخصصی استانداردهای مخابرات، مراكز تلفن آن شركت مورد تأييد قرار گرفت و در فهرست سازندگان مجاز (از لحاظ فنی) مناطق نفت خيز جنوب درج گرديد.(31 اردیبهشت 1392)

حضور صنایع ارتباطی آوا (عضو انجمن سازندگان صنعت نفت كشور) در هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، چهارشنبه 28 فروردین 1392 در حضور یك هزار و صد شركت ایرانی و خارجی در فضایی به گستردگی 42 هزار مترمربع و 88 هزار مترمربع فضای باز برگزار شد.

صنایع ارتباطی آوا موفق به أخذ رأی نهایی داوران نهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و برگزیده شدن در گروه فن آفرینان رشد یافته و دریافت لوح زرین جشنواره گردید

نهمین جشنواره ی ملی فن‌آفرینی شیخ‌ بهایی به همراه نمایشگاه فن آفرینی 19 تا 21 اردیبهشت‌ماه 1392 در مهمانسرای عباسی اصفهان برگزار و با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

 

 صنايع ارتباطی آوا تنها شركت مفتخر به كسب جايزه ی پيروز در سال 1392 در ميان كل كانديداهای جشنواره ی ملی فن آفرينی گرديد

در مراسم اختتامیه ی جشنواره ی ملی فن آفرینی شیخ بهایی صنایع ارتباطی آوا، توانست بعد از جلسات داوری سه روزه و ضمن برنده شدن در جشنواره و دریافت لوح زرین جشنواره در گروه فن آفرینان رشد یافته، تندیس و جایزه نقدی به همراه بورس تحصیلی در مؤسسه آموزش عالی آزاد آتیه ی ایرانیان را نیز از آن خود کند.

صنايع ارتباطی آوا موفق به پذيرش در پارك علم و فناوری شيخ بهايی اصفهان شد

پذیرش صد و چهلمین شرکت فن آور در پارک علم و فناوری شیخ بهایی در تاریخ هفتم اسفند 1391
شرکت فن آور صنایع ارتباطی آوا در پارک علم و فناوری استان اصفهان-شیخ بهایی پذیرش شد.


 

انعقاد تفاهم نامه ی همکاری دوجانبه با مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف

این تفاهم نامه در تاریخ بیستم فروردین 1392 با حضور مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا و رئیس مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه شریف مبادله گردید.

"صنایع ارتباطی آوا" به عنوان صنعت برتر "همایش نقش نخبگان در صنعت دانش بنیان" انتخاب شد

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که در تاریخ نوزدهم دی ماه 1391 برگزار شد، "صنایع ارتباطی آوا" به عنوان "صنعت دانش بنیان برتر فارس" معرفی شد.

"صنایع ارتباطی آوا" در وندورلیست "شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت" قرار گرفت

مجوز لازم جهت قرارگیری در وندورلیست صادر و مجوز مربوطه به مدیران مناطق یازده گانه ی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ابلاغ گردید.(بهمن ماه 1391)

"صنایع ارتباطی آوا" تنها شرکت ایرانی تأیید شده در بخش مراکز تلفن و تجهیزات IP سازندگان مصوب "شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی"
مديران شركت مديريت توسعه صنايع پتروشيمی از امكانات توليدی - تحقيقاتی صنايع ارتباطی آوا بازديد به عمل آورده و نام محصول صنايع ارتباطی آوا به  عنوان تنها محصول توليد داخل كشور با افتخار فراوان در كنار  سه محصول از كشورهای آلمان، ژاپن و سوئد قرار گرفت.(بهمن ماه 1391)

جایزه ی رتبه ی اول "چهارمین جشنواره ی نوآوری و فن آفرینی شهید دکتر چمران" به صنایع ارتباطی آوا اهدا گردید

در این مراسم که در تاریخ بیست و هفتم آذر 1391 برگزار شد، صنایع ارتباطی آوا به عنوان واحد برتر و رتبه ی اول جشنواره در بخش غیر رقابتی (فن آفرینی) معرفی گردید.

کسب عنوان "شرکت فن آور برگزیده ی کشور" توسط صنایع ارتباطی آوا در "سیزدهمین جشنواره ی تقدیر از پژوهشگران و فناوران برتر کشور"
مراسم هفته ی پژوهش و فناوری سال 1391 و سیزدهمین جشنواره ی تقدیر از پژوهشگران و فناوران برتر كشور در تاريخ 25  آذرماه، با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، تعدادی از نمايندگان مجلس، معاونین وزیر علوم، جمعی از رؤسای دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، رؤسای پارک های علم و فناوری، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان  به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی در تالار ابوریحان، مرکز همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار شد.

حضور پررنگ "صنایع ارتباطی آوا" در "نمایشگاه تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات استانبول (CeBIT)"
نمایشگاه تجاری-بین المللی سبیت در حوزه های فناوری اطلاعات، نرم افزار و خدمات، ارتباط ماهواره ای صدا و سیما و ... از تاریخ 29 نوامبر تا 2 دسامبر 2012 (نهم تا دوازدهم آذر) در شهر استانبول ترکیه گشایش یافت تا بار دیگر مکانی برای گرد همایی کارشناسان، صاحب نظران، تصمیم گیرندگان بلند مرتبه ی این عرصه باشد.

 حضور "صنایع ارتباطی آوا" در "سیزدهمین نمایشگاه مخابراتی و اطلاع رسانی-ایران تله کام 2012"

در نمایشگاه ايران تله كام 2012 صنايع ارتباطی آوا جدیدترین و نوین ترین سرویس ها، دستاوردها و خدمات خود در خصوص نسل جديد مراكز تلفن آی پی با رويكرد ارزش افزوده را به نمايش گذاشت.

رونمایی از محصولات جدید "صنایع ارتباطی آوا" در نمایشگاه اجلاس وزرای ارتباطات "اکو"
با حضور دبیران کل ITU، اتحادیه ی مخابرات آسیا و اقیانوسیه، نسل جدید سیستم های مخابراتی NGN تولیدی صنایع ارتباطی آوا، در نمایشگاه اجلاس وزرای ارتباطات اکو (23-21 آبان 1391) معرفی شد.

"صنايع ارتباطی آوا" به عنوان واحد توليدی نمونه ی سال 1391 برگزيده شد
"صنايع ارتباطی آوا" منتخب ششمين جشنواره ی ملی مديران و توليد کنندگان جوان شد. اين جشنواره در تاريخ پانزدهم آبان 1391 در مرکز همايش های بين المللی صدا و سيما برگزار گرديد. ابتکار، خلاقيت، نوآوری، کاهش هزينه ها و پردازش ايده های جديد از معيارهای انتخاب برگزيدگان حوزه ی توليد بود.

عضويت "صنايع ارتباطی آوا" در "انجمن سازندگان تجهيزات صنعت نفت ايران"

صنايع ارتباطی آوا موفق به کسب تأييديه از "انجمن سازندگان تجهيزات صنعت نفت ايران"، در تاریخ پانزدهم شهریور 1391 گردید و به عنوان يکی از تأمين کنندگان داخلی تجهيزات صنعت نفت ايران شناخته شد.

  مصاحبه مدیر بازرگانی با "خبرگزاری ایرنا"، شهریور ماه 1391
متخصصان داخلی موفق به طراحی مرکز تلفن نسل جدید مبتنی بر شبکه شدند که از آخرین استانداردهای روز دراین صنعت برخوردار است.
داوود ادیب، یکی از اعضای این شرکت فن آور در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اظهار داشت: این محصول به عنوان نسل جدید مراکز تلفن است که به آن مراکز تلفن  ˈان.جی.انˈ گفته می شود. این مراکز جایگزین مراکز تلفن سنتی می شود.
 حضور صنایع ارتباطی آوا در"سیما" 1391
به دنبال موفقیت صنایع ارتباطی آوا در جشنواره بین المللی خوارزمی و کسب مقام دوم پژوهش های کاربردی  کشور،  قسمت بیست و  دوم از مجموعه مستند «فاتحان ثریا» به صنایع ارتباطی آوا با محوریت بررسی زندگی شخصی و حرفه ای مدیر عامل و سایر مؤسسین شرکت به عنوان نخبگان مخابرات نوین در کشور اختصاص داده شد.
" صنايع ارتباطی آوا" کارآفرين برگزيده ی "هفتمين جشنواره امتنان از کارآفرينان برتر استان فارس"
صنايع ارتباطی آوا، به عنوان کارآفرين برگزيده "هفتمين جشنواره امتنان از کارآفرينان برتر استان فارس" انتخاب گرديد. اين جشنواره توسط وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی در تير ماه 1391 در شيراز برگزار شد.
 

"صنايع ارتباطی آوا" موفق به اخذ گواهينامه تأييد فناورانه از "سازمان پژوهش های علمی و صنعتی" ايران شد

 هفتمين جلسه شورای ارزيابی توانمندی‌های فناورانه در دفتر مركزی ارتباط دانشگاه‌ها با صنعت معاونت توسعه ی فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ايران، در تاریخ بیست و هفتم اردیبهشت 1391 برگزار شد.


  حضور "صنايع ارتباطی آوا" در "سومين جشنواره ی ملی علم تا عمل، با رويکرد نقش شرکت های دانش بنيان در اقتصاد مقاومتی"

صنايع ارتباطی آوا، در "سومين جشنواره ی ملی علم تا عمل، با رويکرد نقش شرکت های دانش بنيان در اقتصاد مقاومتی" سال 1391 حضور يافت. جشنواره ی ملی علم تا عمل هرساله توسط معاونت علمی رياست جمهوری و با حضور شرکت ها منتخب برگزار می گردد.

مصاحبه مدیر بازرگانی با "ماهنامه دنیای مخابرات"، اسفند ماه 1390
توسعه پرشتاب فناوری IP که از سال ها پیش آغاز شده است و همچنان ادامه دارد، منجر به کاربرد وسیع مراکز تلفن IP PBX در سازمان های مختلف شده است. پیش بینی ها نشان می دهند که این فناوری به رشد سریع خود و کاربرد همه جانبه در ابعاد گوناگون سیستم های ارتباطی و اطلاعاتی برای سازمان ها در سال های آینده نیز ادامه خواهد داد.

مصاحبه در "گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما"، بهمن ماه 1390
دکتر عبدالرضا صمیمی معاون توسعه فناوری سازمان پژوهش های علمی صنعتی و دکتر انوشیروان مرآت برگزیده بیست و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی در برنامه گفتگوی ویژه خبری به این سؤالات پاسخ دادند.

کسب رتبه دوم پژوهش های کاربردی کشور توسط "صنايع ارتباطی آوا"
محصول توليدی اين شرکت، در بيست و پنجمين جشنواره بين المللی خوارزمی برنده «رتبه دوم پژوهش هاي کاربردی کشور» و «Gold Medal for Best Young Inventor» از سازمان جهانی مالکيت فکری «WIPO» گرديد که جوايز مربوطه در مراسمی با حضور رئيس جمهور، وزير علوم و وزير دفاع در مورخ شانزده بهمن 1390 به اين شرکت اعطا گرديد.

مصاحبه مدیر عامل با "روزنامه همشهری کیش" 1389
شرکت ما برای اولین بار در کشور موفق به ساخت مرکز تلفن نسل جدید شده که به تأیید سازمان تنظیم مقررات ارتباطات زیرساخت و همچنین شرکت ارتباطات زیر ساخت رسیده است. این مراکز تلفن مبتنی بر نسل جدید فن آوری در جهان هستند که علاوه بر فن آوری های موجود و سنتی از فن آوری مبتنی بر شبکه IP در ساختار خود استفاده می کنند. کاربرد این مراکز تلفن در شرکت ها و سازمان هاست.

مصاحبه مدیر عامل با "روزنامه عصر مردم"، مهر ماه 1388
به گزارش خبرنگار روزنامه عصر، سازمان تنظیم مقررات ارتباطات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت، برای نخستین بار در کشور اقدام به صدور تأیید فنی مرکز تلفن نسل جدید با قابلیت اتصال به شبکه IP نمودند. تا کنون این تأییدیه برای هیچ یک از محصولات داخلی یا خارجی در ایران صادر نشده بود و حالا این یک محصول ایرانی است که برای نخستین بار موفق به کسب شرایط لازم برای دریافت این تأییدیه شده است.

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.